Garomax, s.r.o.
Produkty a služby

Nejlevnější garážová vrata - levné vjezdové brány - kvalitní servis pohonů Praha

Garážová vrata

    Společnost Garomax dodává převážně vrata Thermo vybavená moderní patentovanou technologií, na jejichž výrobě se významnou měrou přímo podílí a garážová vrata renomovaných výrobců Doorhan či KružíkSekční vrata jsou vhodná do novostaveb, ale i jakékoli starší zástavby. Nejsme omezeni typovými rozměry otvorů. Dodáváme garážová vrata vyrobená přesně na míru. Naše levná a kvalitní vrata jsou standardně vyráběna z panelu o tloušťce 40mm v široké škále různých designů. Barevné provedení v různých odstínech imitace dřeva či v jakémkoli odstínu vzorníku RAL je samozřejmostí. Na vaše přání demontujeme Vaše stará porouchaná vrata.

Vjezdové brány

    Každá vjezdová brána je nezaměnitelným originálem. Na základě konkrétní situace a charakteru plotu Vám pomůžeme nalézt nejvhodnější řešení a optimalizovat tak poměr užitné hodnoty a nízké cenyVjezdové brány mohou být dodány jako levné brány – v základním nátěru a bez výplně (pro dodatečné obložení dřevem) nebo luxusní brány s výplní a povrchovou úpravou žárovým zinkováním, přesně dle požadavků zákazníka. Dodávky vjezdových bran jsou realizovány v jakémkoli provedení: posuvné brány, dvoukřídlé brány či teleskopické brány.

Pohon vrat

 Pohony vrat a pohony bran řady "professional" renomované značky LiftMaster Chamberlain a DoorHan zajišťují vysokou kvalitu za přiměřeně nízké ceny. Tito největší světový výrobci disponují velkým množstvím typů, mezi něž patří stropní vratové pohony LM60KLM800A5580, boční pohony hřídelové, bránové pohony posuvné SLY300SLY500SLY1000 a pohony bran křídlových  SCS300SCS200ART300LYN400.

Ploty a plotové výplně

    Dodáváme plotové výplně kovovéplastové či dřevěné. Můžeme nabídnout výrobumontáž  plotových dílců dle konkrétních požadavků, buď jako levný plot nebo jako luxusní plot. V případě dodávky brány, branky či točny na popelnice (viz.foto) je celkový vzhled vždy v souladu se vzhledem plotu a naopak.

Servis bran, servis vrat, servis pohonů

    Nesmrtelný spolehlivý pohon LiftMaster 4410E a 4210E a DoorHan běhající v téměř každé druhé garáži v Čechách zdaleka nemusí do šrotu ani po deseti a více letech provozu. Nová hřídel pohonu Chamberlain výměnou za původní opotřebenou vrátí pohon vrat možná na dalších deset let do provozu. Také staré typy dálkového ovládání 4330E4332E atd. lze bez problémů nahradit novější stále dostupnou verzí 4335E.  Ani sekční vrata nemusí mít po deseti letech „odzvoněno“. Výměna pružin téměř zdvojnásobí životnost vrat. Vzhledem k dlouholetým zkušenostem s výrobou sekčních vrat dokážeme přepočítat a nahradit i torzní pružiny k vratům neevropského původu (USA, Canada). Součástí nabídky je také servis bran a pohonů LiftMaster.optimalizace PageRank.cz

Kontakty

Garomax, s.r.o.
VCHOD DO OFFICE Z DRUHÉ STRANY DOMU

Telefon: +420 776 144 449
Fax: +420 222 361 251
E-mail: garomax@garomax.cz

Petýrkova 1966
148 00, Praha 4

Sídlo firmy: Garomax, s.r.o.
Dědinova 1986/12
Praha 4, 148 00